Plakat

Plakaty na ścianę dają doskonałą możliwość zagospodarowania pustych ściennych przestrzeni w prosty i praktyczny sposób. Ten ciekawy dodatek do domu potrafi w skuteczny sposób odmienić wnętrze i nadać mu niecodziennego charakteru W HOMEprint.pl znajdziesz tysiące wzorów, które przypasują niemal do każdego wnętrza. Egzotyczna roślinność, rajskie plaże, wielkomiejskie pejzaże czy stylowe ekskluzywne samochody , to tylko przykłady plakatów na ścianę, które znajdziesz w HOMEprint.pl. Do najbardziej popularnych należą m.in. plakaty dla dzieci oraz filmowe.


Stwórz własny plakat na ścianę!

W Homeprint.pl istnieje także możliwość zamówinia spersonalizowancyh plakatów do wydruku. Możesz dostarczyć do nas swoje wybrane zdjęcie, które zostanie wydrukowane w formie stylowego plakatu. Dzięki temu będziesz mógł uchwycić na ścianie magiczne momenty z wakacji lub ważnych uroczystości.

Plakat na ścianę - szybka i stylowa dekoracja.

Prostota w montażu i możliwość wybrania dowolnego rozmiaru sprawia, że plakaty na ścianę nadal są bardzo często wybieraną dekoracją wnętrza. Nadają się idealnie do szybkiego udekorowania wnętrza i nadania mu indywidualnego charakteru. Zapraszamy do do przeglądania naszej kolekcji. Dla lepszej orientacji wprowadziliśmy sortowanie plakatów ze względu na przeznaczenie (np. plakaty do salonu), kategorie ogólne oraz za pomocą wybranych słów kluczowych.

Czytaj więcej
Plakat - Koń fryzyjski galopujący o wschodzie słońca
PLAKAT od 18 zł
Koń fryzyjski galopujący o ...
Plakat - Most Yore
PLAKAT od 18 zł
Most Yore
Plakat - San Quirico´Orcia, Toskania, Włochy
PLAKAT od 18 zł
San Quirico´Orcia, Toskania...
Plakat - Sekwana i Wieża Eiffla w Paryżu
PLAKAT od 18 zł
Sekwana i Wieża Eiffla w Pa...
Plakat - Tropiki
PLAKAT od 18 zł
Tropiki
Plakat - Dominikana, Wyspa Catalina
PLAKAT od 18 zł
Dominikana, Wyspa Catalina
Plakat - Manhattan
PLAKAT od 18 zł
Manhattan
Plakat - Obraz z jeziorem
PLAKAT od 18 zł
Obraz z jeziorem
Plakat -  Tętniąca życiem ścieżka kwiatowa w Capri, Włochy
PLAKAT od 18 zł
Tętniąca życiem ścieżka kw...
Plakat - Stare drzewo
PLAKAT od 18 zł
Stare drzewo
50 dostępnych obrazów